Astra

Office

ASTRA S.A.

ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa

Tel.: +48 22 346 07 85

Mail: sekretariat@astrapolska.pl

NIP: 107 00 05 693

Sales

Tel.: +48 22 346 07 65

Tel.: +48 22 346 07 72

Tel.: +48 22 346 07 64

Tel.: +48 22 346 07 71

Tel.: +48 22 346 07 80

Mail: sprzedaz@astrapolska.pl


Export:

Tel.: +48 22 346 07 85

Mail: export@astrapolska.pl

Customer Service

Tel.: +48 22 346 07 65

Tel.: +48 22 346 07 72

Tel.: +48 22 346 07 64

Tel.: +48 22 346 07 71

Fax: +48 22 346 07 80

Mail: zamowienia@astrapolska.pl

Department of design and marketing

Sales representatives areas

Rafał Januszewski

Tel. no.: 693 194 472

E-mail: rjanuszewski@astrapolska.pl


Region: northwest

Provinces: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, część wielkopolskiego

Maciej Sarnowski

Tel. no.: 603 923 823

E-mail: msarnowski@astrapolska.pl


Region: southwestern

Provinces: lubuskie, część wielkopolskiego, część opolskiego, dolnośląsk

Krzysztof Zbytniewski

Tel. no.: 605 783 735

E-mail: kzbytniewski@astrapolska.pl


Region: northeast

Provinces: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Paweł Kwiatek

Tel. no.: 603 923 835

E-mail: pkwiatek@astrapolska.pl


Region: southeastern

Provinces: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie oraz część mazowieckiego

Adam Dymowicz

Tel. no.: 693 196 224

E-mail: adymowicz@astrapolska.pl


Region: central-south

Provinces: łódzkie, śląskie, część opolskiego i część małopolskiego

Contact form